KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 15207175
nr 1520 7175
Bert-Johnny Nilsson
(1934-2004), Sverige
Färgetsningar, 5 st, Signerad, numrerad 30 upplaga, daterad 1976 cm, yttermått inklusive ram: 72x56 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 februari 2023
kl 20:28:00
5/2 18:43:27
Bert-Johnny Nilsson
Läs mer om Bert-Johnny Nilsson